Kontaktuppgifter på medlemmar i RC-sektionen.

Är du intresserad, hör av dig till:
Benny Nilsson på tel 0708-708 240 eller via mail rc@mbktegelviken.se.


Lars Löfgren
Karl-Göran Gustafsson
Benny Nilsson
Fredrik Oswaldson
Göran Öreteg
Lennart Öreteg
Magnus Hjalmarsson
Jan Lindgren
Hans-Erik "Lillis" Öreteg
Staffan Bergström
Lars "Tappe" Petersson
Rasmus Karlsson

Lars.Lofgren@rejlers.se
karl-goran.gustafsson@telia.com
benny@fotografiskabilder.se
fredrik.oswaldson@ilab.se
goreteg@telia.com
oreteg@spray.se
magnus@kirribilli.se
jan.lindren@kriminalvarden.se
lillis3006@hotmail.com
Staffan.Bergstrom@aretics.se
silverrygg61@yahoo.se
rasmus.k.karlsson@telia.com

076-832 48 91
070-216 51 89
070-870 82 40
070-826 48 53
070-651 12 49
070-860 74 16
070-555 91 24
070-226 83 98
070-677 21 25
070-418 79 09
070-743 93 88
070-365 21 16

Kontakta oss / Information

ADRESS: Motala Båtklubb Tegelviken, 591 70 Motala  |  E-post: info@mbktegelviken.se

Bankgiro: 744-0092  |  Organisations nr. 824000-3296

© Motala Båtklubb Tegelviken   |  » Om cookies  |  » Sitemap